Закупівля лома

Одним за напрямів ТОВ «АДМ» є заготовка, переробка, зберігання та реалізація лому кольорових металів.

  1. Лом та відходи кольорових металів та сплавів приймають партіями. Партія повинна складатися з лому та відходів одного найменування металу, одного класу, групи або марки, одного сорту та повинна бути оформлена одним документом про якість.
  2. При прийманні партії лому та відходів, в якій вся маса осипу більше 5% пакетованої сировини, вся партія приймається як поставлена россипом.
  3. Лом та відходи кольорових металів та сплавів у вигляді хромованих, нікелерованих, або покритих іншим гальванічним покриттям деталей та шматків, а також деталей та шматків покритих сріблом, поставляють окремими партіями з вказаним покриттям.
  4. Приймання лому та відходів кольорових металів та сплавів всіх класів, груп та сортів проводять по масі нетто металу. Масу нетто вираховують, я к різницю між масою брутто та масою тари і засміченості: домішок чорних та інших кольорових металів, деталей та матеріалів, таких як: бумага, ізоляція, волога, мастила та інш. Для алюмінію, магнію та титану вміст окислів цих металів є засміченістю.
  5. Класифікацію лому та відходів кольорових металів по класам, групам, маркам та сортам проводять по зовнішнім ознакам або по маркуванню деталей та виробів з кольорових металів та сплавів. Також для уточнення хімічного складу лому є можливість проведення спектрального аналізу матеріалу.